IP camera HIKVISION DS-2CD2T86G2-4I(C) (4.0)
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1 /1.8"
Роздільна здатність відео: 3840×2160, 3200×1800, 2688×1520, 1920×1080, 1280×720 @25 к/сек.
+
H.265
H.264+
H.264
Тип об'єктива: Монофокальний
Фокусна відстань: 4 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 87 °
Кут огляду по вертикалі: 47 °
Світлочутливість: 0.003 люкс
Підсвічування, до : 80 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології поліпшення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детект ор руху
виявлення осіб
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: відсутня
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af) Макс. споживана потужність: 12 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -30...60 °C Макс. робоча вологість: 90% Колір: білий Розміри: 105 × 290 мм
Вага: 1300 г
зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1 /1.8"
Роздільна здатність відео: 3840×2160, 3200×1800, 2688×1520, 1920×1080, 1280×720 @25 к/сек.
+
H.265
H.264+
H.264
Тип об'єктива: Монофокальний
Фокусна відстань: 4 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 87 °
Кут огляду по вертикалі: 47 °
Світлочутливість: 0.003 люкс
Підсвічування, до : 80 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології поліпшення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детект ор руху
виявлення осіб
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: відсутня
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af) Макс. споживана потужність: 12 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -30...60 °C Макс. робоча вологість: 90% Колір: білий Розміри: 105 × 290 мм
Вага: 1300 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 8 MP |
| Type of shell | Cylindrical |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 4 mm |
| Matrix Format | 1/1.8” |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 80 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.