IP camera HIKVISION DS-2CD2347G2-L(C) (4.0) (DS-2CD2347G2-L (C) (4.0))
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1 /1.8"
Роздільна здатність відео: 2688×1520, 1920×1080, 1280×720 @25 к/сек.
Формат стиску: H.265+
H.26
H.264+
H.264
Тип об'єктиву: Монофокальний
Фокусна відстань: 4 мм
Світлосила: F1.0
Кут огляду по горизонталі: 94 °
Кут огляду по вертикалі: 49 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 0... 75 °
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 130 дБ
Технології поліпшення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fas t Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: відсутня
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 7.6 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -30...60 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 138.3 × 125.2 мм Вага: 820 г
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1 /1.8"
Роздільна здатність відео: 2688×1520, 1920×1080, 1280×720 @25 к/сек.
Формат стиску: H.265+
H.26
H.264+
H.264
Тип об'єктиву: Монофокальний
Фокусна відстань: 4 мм
Світлосила: F1.0
Кут огляду по горизонталі: 94 °
Кут огляду по вертикалі: 49 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 0... 75 °
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 130 дБ
Технології поліпшення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fas t Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: відсутня
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 7.6 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -30...60 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 138.3 × 125.2 мм Вага: 820 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 4 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 4 mm |
| Matrix Format | 1/1.8” |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.