IP camera DAHUA DH-IPC-HDBW2431EP-S-S2 (2.8) (DH-IPC-HDBW2431EP-S-S2 (2.8 mm ))
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1 /3"
Роздільна здатність відео: 2688×1520 @20 к/сек. 2560×1440 @25 к/сек.
Формат стиску: H.265+ H.265 H.264 H.264 H.264 Тип об'єктиву : монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 102 °
Кут огляду по вертикалі: 55 °
Кут панорамування: 355 °
Кут нахилу: 65 °
Світлочутливість: 0.008 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології поліпшення зображення: 3D NR (3D придушення шумів) BLC (компенсація зустрічного засвічення) HLC (компенсація яскравої засвітки)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
перетин лінії
вторгнення в периметр Аудіовхід: відсутня Сирена: відсутня Живлення: DC 12V, PoE (802.3af) Макс. споживана потужність: 5.2 Вт
Стандарт захисту: IP67 Антивандальний захист: IK10 Діапазон робочих температур: -40...60 Макс. робоча вологість: 90% Колір: білий Розміри: 109.9 × 81 мм
Вага: 350 г
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1 /3"
Роздільна здатність відео: 2688×1520 @20 к/сек. 2560×1440 @25 к/сек.
Формат стиску: H.265+ H.265 H.264 H.264 H.264 Тип об'єктиву : монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 102 °
Кут огляду по вертикалі: 55 °
Кут панорамування: 355 °
Кут нахилу: 65 °
Світлочутливість: 0.008 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології поліпшення зображення: 3D NR (3D придушення шумів) BLC (компенсація зустрічного засвічення) HLC (компенсація яскравої засвітки)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
перетин лінії
вторгнення в периметр Аудіовхід: відсутня Сирена: відсутня Живлення: DC 12V, PoE (802.3af) Макс. споживана потужність: 5.2 Вт
Стандарт захисту: IP67 Антивандальний захист: IK10 Діапазон робочих температур: -40...60 Макс. робоча вологість: 90% Колір: білий Розміри: 109.9 × 81 мм
Вага: 350 г
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 4 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/3“ |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.