Computer outlet RJ45 x1 UTP 5e Molex (SBX-00006-02)
Wall socket Synergy DG +, 1 x RJ45, 568A / B UTP, PowerCat 5e, white
| Execution type | external |
| Category | category 5E |
| Configurability type | finished |
| Volume | 936 cu. cm. |
| Weight | 36 grams |
| Length | 180 mm |
| Width | 130 mm |
| Height | 40 mm |
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Molex |
| Type of | Socket |
| Type of protection | UTP |
| Category | cat 5e |
| Number of ports | 1 |
| RJ-45 | Yes |
| Weight of packing | 9 kg |
| Type of instalation | External |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.