Computer ARTLINE Gaming X48 (X48v40)
Комп'ютер ARTLINE Gaming X48v40 / AMD 6-core Ryzen 5 5600X 3.7-4.6GHz / Radeon RX 6600 8GB / 2x8GB DDR4-3200 / 480GB M.2 NVMe SSD / 1TB / K/QUBE BREEZE/600W/No OS/Black/38міс . / /-/- / /- / X48v40
| Interfaces and Connections | не задано |
| В наявності | Так |
| Type of | System unit |
| Manufacturer | ARTLINE |
| Video adapter type | Discrete |
| Number of Cores | 6 |
| Graphics chip | Radeon RX 6600 |
| Memory | 16 GB |
| SSD capacity | 480 GB |
| Hard disk capacity | 1 TB |
| OS | Without OS |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.