Videcam DAHUA DH-HAC-HFW1500RP-Z-IRE6 (2.7-12)
5Мп HDCVI з ІЧ, Матриця: 1 / 2.7&apos, CMOS, Чутливість: 0.02 лк / F1.6, 0 лк з ІЧ, Моторизований об'єктив: 2.7-12 мм (кут огляду 34 ° -107 °), Частота кадрів: 5 4МП, 1080p - 25к/с, Функції: DWDR, 2D-DNR, день/ніч(ICR), AGC, BLC, HLC, Smart ІЧ підсвічування до 60 м, IP67, DC 12В/10Вт, 210x91x91 мм, 550г Матрич 2.7&apos, CMOS
Мін. чутливість 0.005 лк / F1.6, 0 лк c ІЧ
Швидкість затвора 1 / 25 – 1 / 100 000 с
Придушення шуму (DNR ) 2D
Регулювання по осях поворот: 0 ° - 360 °, нахил : 0° - 90°, обертання: 0° -360°
Відстань фокусування 0.5 м
Апертура F1.6
Кути огляду Г: 107°-34°, В: 55°-19°, Д: 130°-39°
Кріплення об'єктива φ14
Тип підсвічування ІЧ
Дальність підсвічування 60 м
Кількість діодів 4
Макс. роздільна здатність 2880 × 1620
Частота кадрів (головний потік) 5MП, 4МП, 1080р 25 к/с
BLC Підтримує
HLC Підтримує
Виявлення об'єкту 69 м
Спостереження за об'єктом 27 м
Розпізнавання об'єкта 13 м
Ідентифікація об'єкта 6 м
DWDR Підтримує
Основні функції обробки 8 зон маскування
Живлення 12 В DC
Потужність споживання 10 Вт
Робоча температура -30 °C - + 60 °C
Ступінь захисту IP67
Розміри 210 × 91 × 91 мм
Вага 550 г
Матеріал метал
| В наявності | Так |
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | HD-CVI |
| Resolution | 5 MP |
| Type of shell | Cylindrical |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.7 - 12 mm |
| Matrix Format | 1/2.7" |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 60 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.