IP camera DarkFighter HIKVISION DS-2CD2T85G1-I8 (4.0)
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1/2"
Роздільна здатність відео: 3840 & times; 2160 @ 20 к / сек., 3072 & times; 1728, 2560 & times; .265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 4 мм
Світлосила: F1.2
Кут огляду по горизонталі: 87.1 °
Кут огляду по вертикалі: 47.4 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 0...90 °
Світлочутливість: 0.008 люкс
Підсвічування, до: 80 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR) : 120 дБ
Технології поліпшення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 128 ГБ
Інтерфейс:&Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
залишений об'єкт
зникнення об'єкта
перетин лінії
вторгнення в периметр Аудіовхід: відсутня Сирена: відсутня Живлення: DC 12V, PoE (802.3af) Макс. Споживана потужність: 12.9 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -30...60 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 105 × 289.5 мм
Вага: 1000 г
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1/2"
Роздільна здатність відео: 3840 & times; 2160 @ 20 к / сек., 3072 & times; 1728, 2560 & times; .265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 4 мм
Світлосила: F1.2
Кут огляду по горизонталі: 87.1 °
Кут огляду по вертикалі: 47.4 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 0...90 °
Світлочутливість: 0.008 люкс
Підсвічування, до: 80 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR) : 120 дБ
Технології поліпшення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 128 ГБ
Інтерфейс:&Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
залишений об'єкт
зникнення об'єкта
перетин лінії
вторгнення в периметр Аудіовхід: відсутня Сирена: відсутня Живлення: DC 12V, PoE (802.3af) Макс. Споживана потужність: 12.9 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -30...60 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 105 × 289.5 мм
Вага: 1000 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 8 MP |
| Type of shell | Cylindrical |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 4 mm |
| Matrix Format | 1/2" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 80 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.