Barcode Scanner HONEYWELL Eclipse 5145 Black USB (MK5145-31A38-EU)
Тип сенсора: лазерний
Тип виконання: ручний
Тип підключення: провідний
Підтримувані типи штрих-кодів: 1D (лінійний)
Режими сканування: натисканням кнопки
Відстань сканування, до: 10 см
Швидкість сканування: 72 скан/с
Горизонтальний кут сканування: 50 °
Інтерфейси підключення: USB
Підставка в комплекті: ні
Живлення: від інтерфейсного кабелю
Стандарт захисту: IP42 Удароміцність: падіння з висоти 1.5 м
Діапазон робочих температур: 0...40 °C
Розміри: 169 × 63 × 51 мм
Вага: 100 г
Тип виконання: ручний
Тип підключення: провідний
Підтримувані типи штрих-кодів: 1D (лінійний)
Режими сканування: натисканням кнопки
Відстань сканування, до: 10 см
Швидкість сканування: 72 скан/с
Горизонтальний кут сканування: 50 °
Інтерфейси підключення: USB
Підставка в комплекті: ні
Живлення: від інтерфейсного кабелю
Стандарт захисту: IP42 Удароміцність: падіння з висоти 1.5 м
Діапазон робочих температур: 0...40 °C
Розміри: 169 × 63 × 51 мм
Вага: 100 г
| Manufacturer | Honeywell |
| Type of | Barcode Scanner |
| Connection Interfaces | USB |
| Connection type | Wired |
| Operating temperature | From 0 ° С to + 40 ° С |
| Barcode Readable Types | не задано |
| Decoded barcodes | 1D |
| Dimensions | 169 x 63 x 51 mm |
| Scan speed | 72 scans / sec |
| Scan range | 100 mm |
| Weight | 100 g |
| Resistance to external influences | Maintains repeated falls from height of 1.5 m |
| Colour | The black |
| Type of | Manual |
| Reading system | Laser |
| Protection class | IP42 |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.