IP camera HIKVISION DS-2CD1623G0-IZ(C) (2.8-12)
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 1920 1080, 1280 960, 1280 720 @ 25/30 к / сек.
Формат стиску: H.265 + H.265 H.265 > H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: варіофокальний
Фокусна відстань: 2.8...12 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 98 °
Кут огляду по вертикалі: 51 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 90 °
Світлочутливість: 0.01 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Технології поліпшення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
DWDR ( програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 128 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Аудіовхід: відсутня
Відеороз'єми: композитний відеовихід
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс . Споживана потужність: 12.9 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -30...60 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 105 × 244.4 мм
Вага: 1015 г
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 1920 1080, 1280 960, 1280 720 @ 25/30 к / сек.
Формат стиску: H.265 + H.265 H.265 > H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: варіофокальний
Фокусна відстань: 2.8...12 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 98 °
Кут огляду по вертикалі: 51 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 90 °
Світлочутливість: 0.01 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Технології поліпшення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
DWDR ( програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 128 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Аудіовхід: відсутня
Відеороз'єми: композитний відеовихід
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс . Споживана потужність: 12.9 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -30...60 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 105 × 244.4 мм
Вага: 1015 г
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Cylindrical |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8 - 12 mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.