IP camera DarkFighter HIKVISION DS-2DE3A404IW-DE (2.8-12)
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: поворотна
Дистанційне керування: PTZ (поворот/нахил/зум)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 2560×1440, 2048×1536, 1920×1080, 1280×960, 1280×720 @25/30 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264+
H.264
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 2.8...12 мм
Світлосила: F1.5...2.7
Кут огляду по горизонталі: 96.7 °
Кут огляду по вертикалі: 51.1 °
Кут панорамування: 350°
Кут нахилу: 90°
Світлочутливість: 0.001 люкс
Підсвічування, до: 50 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Defog
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
зміна рівня гучності
залишений об'єкт
зникнення об'єкта
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід + вбудований мікрофон
Аудіовиход: 1 вихід + вбудований динамік
Тривожні входи/виходи: 1/1
Сирена: вбудована
Живлення: DC 12V, PoE (802.3at)
Макс. споживана потужність: 15 Вт
Стандарт захисту: IP66
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 90 %
Колір: білий
Розміри: 179.3×120.5×182 мм
Вага: 1125 г
зовнішнє
Форм-фактор: поворотна
Дистанційне керування: PTZ (поворот/нахил/зум)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 2560×1440, 2048×1536, 1920×1080, 1280×960, 1280×720 @25/30 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264+
H.264
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 2.8...12 мм
Світлосила: F1.5...2.7
Кут огляду по горизонталі: 96.7 °
Кут огляду по вертикалі: 51.1 °
Кут панорамування: 350°
Кут нахилу: 90°
Світлочутливість: 0.001 люкс
Підсвічування, до: 50 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Defog
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
зміна рівня гучності
залишений об'єкт
зникнення об'єкта
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід + вбудований мікрофон
Аудіовиход: 1 вихід + вбудований динамік
Тривожні входи/виходи: 1/1
Сирена: вбудована
Живлення: DC 12V, PoE (802.3at)
Макс. споживана потужність: 15 Вт
Стандарт захисту: IP66
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 90 %
Колір: білий
Розміри: 179.3×120.5×182 мм
Вага: 1125 г
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 4 Mp |
| Type of shell | Swivel |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8 - 12 mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 50 m |
| Protection | IP66 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.