Videcam DAHUA DH-HAC-HFW2241TUP-Z-A (2.7-13.5)
Форм-фактор: направлена
Тип відеосигналу: CVBS
HD-CVI
Роздільна здатність: 2 Мп
Світлосила: f/ 1.6
Світлочутливість: 0.001 люкс
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 2.7...13.5 мм
Кут огляду по горизонталі: 108 °
Кут огляду по вертикалі: 56 °
Кут огляду по діагоналі: 131 °
Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу : 0...90 °
Підсвічування: IR
Дальність підсвічування: 80 м
Максимальна роздільна здатність відео: 1920 × 1080
Максимальна кадрова частота (PAL): 25 к/сек
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Розширені функції: детектор руху
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 130 дБ
Технології поліпшення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC ( компенсація зустрічного засвітлення) HLC (компенсація яскравого засвітлення) Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовиход: відсутня Живлення: DC 12 В Макс. споживана потужність: 9.4 Вт Стандарт захисту: IP67 Робоча температура: -30...60 Макс. робоча вологість: 95% Розміри: 90.4 × 244.1 мм
Вага: 790 г
Тип відеосигналу: CVBS
HD-CVI
Роздільна здатність: 2 Мп
Світлосила: f/ 1.6
Світлочутливість: 0.001 люкс
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 2.7...13.5 мм
Кут огляду по горизонталі: 108 °
Кут огляду по вертикалі: 56 °
Кут огляду по діагоналі: 131 °
Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу : 0...90 °
Підсвічування: IR
Дальність підсвічування: 80 м
Максимальна роздільна здатність відео: 1920 × 1080
Максимальна кадрова частота (PAL): 25 к/сек
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Розширені функції: детектор руху
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 130 дБ
Технології поліпшення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC ( компенсація зустрічного засвітлення) HLC (компенсація яскравого засвітлення) Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовиход: відсутня Живлення: DC 12 В Макс. споживана потужність: 9.4 Вт Стандарт захисту: IP67 Робоча температура: -30...60 Макс. робоча вологість: 95% Розміри: 90.4 × 244.1 мм
Вага: 790 г
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | HD-CVI |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Cylindrical |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.7 - 13.5 mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 80 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Body material | Metal |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.