Personal Computer ARTLINE Business B57 (B57v34)
Комп'ютер ARTLINE Business B57v34 / Intel (6p+0e)-Core i5-12400 2.5-4.4GHz / Intel HD / 64GB DDR4-3200 A-brand / 240GB M.2 SSD Entry Level / 1TB / Performa 5X / Intel® B660 / PRIME B660M-A D4 / QUBE QBC01 / 550W 80+ Bronze / Wi-Fi 802.11ac / No OS / Black / 38міс . / /-/- / /- / B57v34
| В наявності | Так |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Type of | System unit |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | Intel Core i5-12xxx |
| Video adapter type | Built in |
| Number of Cores | 6 |
| Graphics chip | Intel HD Graphics |
| Memory | 64 GB |
| SSD capacity | 240 GB |
| Hard disk capacity | 1 TB |
| OS | Without OS |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.