Personal Computer ARTLINE Home H53 (H53v26Win)
Комп'ютер ARTLINE Home H53v26Win / Intel (4p+0e)-Core i3-12100F 3.3-4.3GHz / GeForce GT 1030 2GB / 8GB DDR4-3200 / 480GB M.2 NVMe SSD / &ndash / BOX+ / Intel® H610 / PRIME H610M-K D4 / QUBE QB20A U3 / 500W / Windows 11 Home / Black / 38міс . / /-/- / /- / H53v26Win
| В наявності | Так |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Type of | System unit |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | Intel Core i3-12xxx |
| Video adapter type | Discrete |
| Number of Cores | 4 |
| Graphics chip | GeForce GT 1030 |
| Memory | 8 GB |
| SSD capacity | 480 GB |
| Hard disk capacity | 0 |
| OS | Windows 11 Home |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.