Personal Computer ARTLINE Home H55 (H55v15Win)
Модель процесора :
Intel (4p+0e)-Core i3-12100F 3.3-4.3GHz ;
•
Відеокарта : Radeon RX 6600 8GB ;
•
Оперативна пам'ять : 16GB DDR4-3200 ;
•
Об'єм накопичувача :
240GB M.2 SSD Entry Level ;
•
Об'єм другого накопичувача :
1TB ;
•
Охолодження процесора : BOX ;
•
Чіпсет мат. плати :
Intel® H610 ;
•
Модель материнської плати : PRIME H610M-K D4 ;
•
Корпус :
QUBE BOREY ;
•
Блок живлення : 600W ;
•
Операційна система :
Windows 11 Home ;
•
Колір :
Black ;
Intel (4p+0e)-Core i3-12100F 3.3-4.3GHz ;
•
Відеокарта : Radeon RX 6600 8GB ;
•
Оперативна пам'ять : 16GB DDR4-3200 ;
•
Об'єм накопичувача :
240GB M.2 SSD Entry Level ;
•
Об'єм другого накопичувача :
1TB ;
•
Охолодження процесора : BOX ;
•
Чіпсет мат. плати :
Intel® H610 ;
•
Модель материнської плати : PRIME H610M-K D4 ;
•
Корпус :
QUBE BOREY ;
•
Блок живлення : 600W ;
•
Операційна система :
Windows 11 Home ;
•
Колір :
Black ;
| Interfaces and Connections | не задано |
| В наявності | Так |
| Type of | System unit |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | Intel Core i3-12xxx |
| Video adapter type | Discrete |
| Number of Cores | 4 |
| Graphics chip | Radeon RX 6600 |
| Memory | 16 GB |
| SSD capacity | 240 GB |
| Hard disk capacity | 1 TB |
| OS | Windows 11 Home |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.