Personal Computer ARTLINE Gaming X35 (X35v43)
Модель процесора
Intel (6p+0e)-Core i5-12400F 2.5-4.4GHz
Охолодження процесора
Performa 5X
Відеокарта
GeForce RTX 3050 8GB
Оперативна пам'ять
2x8GB DDR4-3200
Об'єм накопичувача
480GB M.2 NVMe SSD
Об'єм другого накопичувача
–
Модель материнської плати
PRIME H610M-K D4
Корпус
QUBE BOREY
Блок живлення
600W
Охолодження корпусу
4x120mm 5-color LED fans
Передні порти введення/виводу (Корпус)
1xUSB3.0 + 2xUSB2.0 + Audio
Задні порти вводу/виводу (Материнська плата)
1 x PS/2 keyboard/mouse combo port 1 x D-Sub 1 x HDMI 1 x Realtek 1Gb Ethernet port 2 x USB 3.2 Gen 1 ports (Type-A) 4 x USB 2.0 ports (Type-A) 3 x Audio jacks
Задні порти введення/виводу (Відеокарта)
1 x HDMI 2.1 3 x DisplayPort 1.4a
Мережева карта
1Gb
Операційна система
No OS
Додатковий опціонал/можливості
Загартоване скло 4мм на бічній панелі
Вентилятори з 5-кольоровим LED підсвічуванням
Пиловий фільтр на верхній панелі
Високопродуктивний SSD стандарту NVME
Комплектація
ПК, техпаспорт, кабель живлення
Розміри товару (без упаковки), мм
430x190x380
Вага (без упаковки), кг
9
Колір
Black
Intel (6p+0e)-Core i5-12400F 2.5-4.4GHz
Охолодження процесора
Performa 5X
Відеокарта
GeForce RTX 3050 8GB
Оперативна пам'ять
2x8GB DDR4-3200
Об'єм накопичувача
480GB M.2 NVMe SSD
Об'єм другого накопичувача
–
Модель материнської плати
PRIME H610M-K D4
Корпус
QUBE BOREY
Блок живлення
600W
Охолодження корпусу
4x120mm 5-color LED fans
Передні порти введення/виводу (Корпус)
1xUSB3.0 + 2xUSB2.0 + Audio
Задні порти вводу/виводу (Материнська плата)
1 x PS/2 keyboard/mouse combo port 1 x D-Sub 1 x HDMI 1 x Realtek 1Gb Ethernet port 2 x USB 3.2 Gen 1 ports (Type-A) 4 x USB 2.0 ports (Type-A) 3 x Audio jacks
Задні порти введення/виводу (Відеокарта)
1 x HDMI 2.1 3 x DisplayPort 1.4a
Мережева карта
1Gb
Операційна система
No OS
Додатковий опціонал/можливості
Загартоване скло 4мм на бічній панелі
Вентилятори з 5-кольоровим LED підсвічуванням
Пиловий фільтр на верхній панелі
Високопродуктивний SSD стандарту NVME
Комплектація
ПК, техпаспорт, кабель живлення
Розміри товару (без упаковки), мм
430x190x380
Вага (без упаковки), кг
9
Колір
Black
| В наявності | Так |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Type of | System unit |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | Intel Core i5-12xxx |
| Video adapter type | Discrete |
| Number of Cores | 6 |
| Graphics chip | GeForce RTX 3050 |
| Memory | 16 GB |
| SSD capacity | 480 GB |
| Hard disk capacity | 0 |
| OS | Without OS |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.