Personal Computer ARTLINE Gaming X53WHITE (X53WHITEv32)
Модель процесора
Intel (6p+0e)-Core i5-12400F 2.5-4.4GHz
Охолодження процесора
Tower White ARGB
Відеокарта
GeForce RTX 3050 8GB
Оперативна пам'ять
16GB DDR4-3200 Gaming
Об'єм накопичувача
480GB M.2 NVMe SSD
Об'єм другого накопичувача
2TB
Модель материнської плати PRIME B660M-A D4 Корпус QUBE SNOW Блок живлення 700W 80+ Silver Охолодження корпусу 3x120mm ARGB LED fans (Front) + 1x120mm ARGB LED fan (Rear)
Передні порти введення/виводу (Корпус)
1xUSB3.0 + 2xUSB2.0 + Audio
Задні порти вводу/виводу (Материнська плата)
1 x PS/2 keyboard/mouse combo port 1 x DisplayPort 2 x HDMI 1 x Intel 1Gb Ethernet port 2 x USB 3.2 Gen 2 ports (Type-A) 4 x USB 2.0 ports (Type-A) 3 x Audio jacks
Задні порти введення/виводу (Відеокарта)
1 x HDMI 2.1 3 x DisplayPort 1.4a
Мережева карта
1Gb
Операційна система
No OS
Додатковий опціонал/можливості
Вентилятори з адресним RGB підсвічуванням
Загартоване скло 4мм на бічній панелі
Управління LED-підсвічуванням вентиляторів
Блок живлення з сертифікацією 80+ Silver
Пиловий фільтр на верхній та передній панелях
Ефективний повітряний кулер на процесорі
Високопродуктивний SSD стандарту NVME
Комплектація
ПК, техпаспорт, кабель живлення
Розміри товару (без упаковки) , мм
470x200x350
Вага (без упаковки), кг
10
Колір
White
Intel (6p+0e)-Core i5-12400F 2.5-4.4GHz
Охолодження процесора
Tower White ARGB
Відеокарта
GeForce RTX 3050 8GB
Оперативна пам'ять
16GB DDR4-3200 Gaming
Об'єм накопичувача
480GB M.2 NVMe SSD
Об'єм другого накопичувача
2TB
Модель материнської плати PRIME B660M-A D4 Корпус QUBE SNOW Блок живлення 700W 80+ Silver Охолодження корпусу 3x120mm ARGB LED fans (Front) + 1x120mm ARGB LED fan (Rear)
Передні порти введення/виводу (Корпус)
1xUSB3.0 + 2xUSB2.0 + Audio
Задні порти вводу/виводу (Материнська плата)
1 x PS/2 keyboard/mouse combo port 1 x DisplayPort 2 x HDMI 1 x Intel 1Gb Ethernet port 2 x USB 3.2 Gen 2 ports (Type-A) 4 x USB 2.0 ports (Type-A) 3 x Audio jacks
Задні порти введення/виводу (Відеокарта)
1 x HDMI 2.1 3 x DisplayPort 1.4a
Мережева карта
1Gb
Операційна система
No OS
Додатковий опціонал/можливості
Вентилятори з адресним RGB підсвічуванням
Загартоване скло 4мм на бічній панелі
Управління LED-підсвічуванням вентиляторів
Блок живлення з сертифікацією 80+ Silver
Пиловий фільтр на верхній та передній панелях
Ефективний повітряний кулер на процесорі
Високопродуктивний SSD стандарту NVME
Комплектація
ПК, техпаспорт, кабель живлення
Розміри товару (без упаковки) , мм
470x200x350
Вага (без упаковки), кг
10
Колір
White
| В наявності | Так |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Manufacturer | ARTLINE |
| Type of | System unit |
| CPU | Intel Core i5-12xxx |
| Video adapter type | Discrete |
| Number of Cores | 6 |
| Graphics chip | GeForce RTX 3050 |
| Memory | 16 GB |
| SSD capacity | 480 GB |
| Hard disk capacity | 2 TB |
| OS | Without OS |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.