IP camera HIKVISION DS-2CD2043G2-I(U) (2.8) Black (DS-2CD2043G2-IU black (2.8))
Матриця 1/3″
Мін. чутливість 0.005 лк / F1.6 (AGC вкл), 0 лк з ІЧ
Швидкість затвора 1 / 3 - 1 / 100,000 с
Повільна витримка затвора Підтримує
Придушення шуму (DNR ) 3D
WDR 12 дБ
Регулювання по осях поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -90°, обертання: 0° -360°
Фокусна відстань 2.8 мм
Апертура F1.6
Кути огляду Г : 103°, В: 55°, Д: 122°
Тип підсвічування ІЧ
Дальність підсвічування 40 м
Відео компресія H.265 / H.264 / H.264+ / H.265+ > Кількість потоків 3
Частота кадрів (головний потік) 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с
Частота кадрів (дод. потік) 640 × 480, 640 × 360 25 к/с
Частота кадрів (дод2. потік) 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 25 к/с BLC Підтримує
HLC Підтримує
Метод зберігання NAS (NFS,SMB / CIFS), ANR, Micro SD до 256 ГБ
Програмне забезпечення iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central
Кількість одночасних підключень 6
Користувачі / рівні 32 / 3
Сумісність ONVIF (Profile S, Profile G), ISAPI, SDK
Підтримка браузерів IE 10, IE 11, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+
Аудіо інтерфейси вбудований мікрофон
Мережеві інтерфейси 1 RJ45 10M / 100M
Виявлення об'єкта 67 м об'єктом 26 м
Розпізнавання об'єкта 13 м
Ідентифікація об'єкта 6 м
ROI 1 для головного та дод. потоку
Перетин лінії Підтримує
Вторгнення в область Підтримує
Виявлення осіб Підтримує
Цільові типи Підтримує
Живлення 12 В DC, 0.5 A
PoE 802.3af
Потужність споживання 6 Вт <
Робоча температура -30 °C - 60 °C
Ступінь захисту IP67
Розміри Ø70 × 162 мм
Вага 490 г
Строк гарантії 24 міс .
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 4 Mp |
| Type of shell | Cylindrical |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/3“ |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 40 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | The black |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.