Десктоп ARTLINE Gaming X37 (X37v38)
Бренд: ARTLINE
Тип: Десктоп
Чіпсет:
?
Intel H410
Процесор
Тип процесора:
?
Intel Core i5-10400F
Частота, GHz:
?
2,9
Кількість ядер: 6
Операційна система
Встановленою ОС: Без ОС
Оперативна пам'ять
Обсяг оперативної пам'яті, ГБ:
?
16
Стандарт: DDR4-2666
Накопичувачі
Обсяг SSD, ГБ: 480
Інтерфейс: SATA
Графічний адаптер
Графічний чіпсет: NVIDIA GeForce RTX 3050
Об'єм пам'яті, ГБ:
?
8
Тип пам'яті: GDDR6
Оснащення
Зовнішні порти: 1 x PS/2 keyboard (purple) 1 x PS/2 mouse (green) 1 x DVI-D 1 x D-Sub 1 x LAN (RJ45) port(s) 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A 4 x USB 2.0 3 x Audio jack(s)
Мережевий адаптер:
?
10/100/1000
Інше
Потужність БЖ, ВА/Вт:
?
600
Тип: Десктоп
Чіпсет:
?
Intel H410
Процесор
Тип процесора:
?
Intel Core i5-10400F
Частота, GHz:
?
2,9
Кількість ядер: 6
Операційна система
Встановленою ОС: Без ОС
Оперативна пам'ять
Обсяг оперативної пам'яті, ГБ:
?
16
Стандарт: DDR4-2666
Накопичувачі
Обсяг SSD, ГБ: 480
Інтерфейс: SATA
Графічний адаптер
Графічний чіпсет: NVIDIA GeForce RTX 3050
Об'єм пам'яті, ГБ:
?
8
Тип пам'яті: GDDR6
Оснащення
Зовнішні порти: 1 x PS/2 keyboard (purple) 1 x PS/2 mouse (green) 1 x DVI-D 1 x D-Sub 1 x LAN (RJ45) port(s) 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A 4 x USB 2.0 3 x Audio jack(s)
Мережевий адаптер:
?
10/100/1000
Інше
Потужність БЖ, ВА/Вт:
?
600
:
?
600
| Interfaces and Connections | не задано |
| В наявності | Так |
| Type of | System unit |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | Intel Core i5-10ххх |
| Video adapter type | Discrete |
| Number of Cores | 6 |
| Graphics chip | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Video memory capacity, GB | 8 GB |
| Memory | 16 GB |
| Capacity, GB | 480 ГБ |
| Hard disk capacity | 0 ГБ |
| OS | Without OS |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.