IP camera HIKVISION DS-2CD2347G2-LU(C) (2.8) Black (DS-2CD2347G2-LU(C) black(2.8))
Матриця 1/1.8” CMOS
мін. чутливість 0.0005 лк/F1.0 (AGC вкл), 0 лк з LED
Швидкість затвора 1/3-1/100 000 с
Повільна витримка затвора Підтримує
Придушення шуму (DNR) 3D
WDR 130 дБ
Регулювання по осях поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 75 °, обертання: 0 ° -360 °
Фокусна відстань 2.8 мм
Відстань фокусування 2.5 м
Апертура F1.0
Кути огляду Г: 109 °, В: 55 °, Д: 138 °
Кріплення об'єктиву M16
Тип підсвічування LED
Дальність підсвічування 30 м
Відео компресія H.265/H.264/H.265+/H.264+
Відео бітрейт 32 кбіт/с - 8 мбіт/с
Кількість потоків 3
Частота кадрів (головний потік) 2688×1520, 1920×1080, 1280×720 25 к/с
Частота кадрів (дод. потік) 640×480, 640×360 25 к/с
Частота кадрів (дод2. потік) 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 25 к/с
BLC Підтримує
HLC підтримує
Метод зберігання MicroSD до 256 Гб, NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR
Програмне забезпечення iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central
Кількість одночасних підключень 6
Користувачі / рівні 32 / 3
Сумісність ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK
Підтримка браузерів IE 8+, Chrome 41.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0-11
Аудіо інтерфейси вбудований мікрофон
Мережевий інтерфейс 1 RJ-45 (10М / 100М)
Виявлення об'єкту 65 м
Спостереження за об'єктом 21 м
Розпізнання об'єкта 13 м
Ідентифікація об'єкта 6 м
ROI 1 для кожного потоку
Перетин лінії Підтримує
Вторгнення в область Підтримує
Вхід та вихід з регіону Підтримує
Виявлення осіб Підтримує
Живлення 12В DC, 0.55 A
PoE 802.3af
Потужність споживання 7.6 Вт
Робоча температура -30 °C - 60 °C
Ступінь захисту IP67
Розміри Ø 138 × 125 мм
Вага 820 г
Матеріал алюміній
Термін гарантії 24 міс.
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 4 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/1.8” |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | The black |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.