DAHUA DH-HAC-HFW1400DP-B (3.6) security camera (DH-HAC-HFW1400DP (3.6 MM) ))
Форм-фактор: спрямована
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 3.6 мм
Матриця: 1/3"
Роздільна здатність: 4 Мп
Світлосила: F2.0
Світлочутливість: 0.03 люкс
Кут огляду по горизонталі: 84.8°
Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...87°
Підсвічування, до: 80 м
Тип відеосигналу: HD-CVI
Максимальна роздільна здатність відео: 2560 × 1440
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Співвідношення сигнал/шум: 65 дБ
Технології покращення зображення: DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
Аудіовхід: відсутній
Аудіовиход: відсутній
Стандарт захисту: IP67
Робоча температура: -40...60 °C
Макс. робоча вологість: 90 %
Макс. споживана потужність: 5.2 Вт
Живлення: DC 12 В
Розміри: 241.8×90.4×90.4 мм
Вага: 590 г
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 3.6 мм
Матриця: 1/3"
Роздільна здатність: 4 Мп
Світлосила: F2.0
Світлочутливість: 0.03 люкс
Кут огляду по горизонталі: 84.8°
Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...87°
Підсвічування, до: 80 м
Тип відеосигналу: HD-CVI
Максимальна роздільна здатність відео: 2560 × 1440
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Співвідношення сигнал/шум: 65 дБ
Технології покращення зображення: DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
Аудіовхід: відсутній
Аудіовиход: відсутній
Стандарт захисту: IP67
Робоча температура: -40...60 °C
Макс. робоча вологість: 90 %
Макс. споживана потужність: 5.2 Вт
Живлення: DC 12 В
Розміри: 241.8×90.4×90.4 мм
Вага: 590 г
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | HD-CVI |
| Resolution | 4 Mp |
| Type of shell | Directed |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 3.6 mm |
| Matrix Format | 1/3“ |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 80 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.