IP camera Starlight TP-LINK Tapo C320WS
Application: outdoor
Form factor: directional (Bullet)
Resolution: 4 MP
Matrix size: 1/2.7"
Lens type: monofocal
Illumination: IR
Approximate illumination range: 30m
Compression format: H.264
Interface: Wi-Fi
Fast Ethernet
Wi-Fi: 802.11n (2.4GHz)
Video analytics: motion detection
Audio input: built-in microphone
Audio output: built-in speaker
Siren: built-in
Local storage: Micro-SD slot up to 256GB
Protection standard: IP66
Max. operating humidity: 90%
Colour: white
Weight: 210g
Form factor: directional (Bullet)
Resolution: 4 MP
Matrix size: 1/2.7"
Lens type: monofocal
Illumination: IR
Approximate illumination range: 30m
Compression format: H.264
Interface: Wi-Fi
Fast Ethernet
Wi-Fi: 802.11n (2.4GHz)
Video analytics: motion detection
Audio input: built-in microphone
Audio output: built-in speaker
Siren: built-in
Local storage: Micro-SD slot up to 256GB
Protection standard: IP66
Max. operating humidity: 90%
Colour: white
Weight: 210g
| В наявності | Так |
| Manufacturer | TP-Link |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 4 Mp |
| Type of shell | Cylindrical |
| Connection type | Wired , WiFi |
| Focal length | 3.89 mm |
| Matrix Format | 1/2.7" |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP66 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.