IP camera HIKVISION DS-2CD2T47G2-L(C) (2.8) (DS-2CD2T47G2-L (C) (2.8))
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/1.8"
Світлосила: f/1.0
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 112 °
Кут огляду по вертикалі: 61 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 0...90 °
Підсвічування: & nbsp;
Формат стиснення: H.265+ H.265 H.264 H.264 H.264 Інтерфейс: Fast Ethernet Відеоаналітика : детектор руху
виявлення осіб
перетин лінії
вторгнення в периметр
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 130 дБ
Технології поліпшення я зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Аудіовхід: відсутня
Аудіовиход: відсутня
Сирена: відсутня
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Кріплення об'єктива: M16
Живлення: DC 12V, PoE (802.3 af) Макс. споживана потужність: 8.5 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -30...60 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 105 × 289.5 мм
Вага: 1170 г
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/1.8"
Світлосила: f/1.0
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 112 °
Кут огляду по вертикалі: 61 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 0...90 °
Підсвічування: & nbsp;
Формат стиснення: H.265+ H.265 H.264 H.264 H.264 Інтерфейс: Fast Ethernet Відеоаналітика : детектор руху
виявлення осіб
перетин лінії
вторгнення в периметр
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 130 дБ
Технології поліпшення я зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Аудіовхід: відсутня
Аудіовиход: відсутня
Сирена: відсутня
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Кріплення об'єктива: M16
Живлення: DC 12V, PoE (802.3 af) Макс. споживана потужність: 8.5 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -30...60 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 105 × 289.5 мм
Вага: 1170 г
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 4 Mp |
| Type of shell | Cylindrical |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/1.8” |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 60 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.