DS-2DE5425IW-AE(T5) (PTZ 25x 4MP)
-5%
Бренд: HIKVISION
Тип: IP-камера відеоспостереження
Тип корпусу: купольна
Виконання: поворотна
Камера
Сенсор : 1/2.8" Progressive CMOS
Фокусна відстань, мм: 4.8-120 Мінімальне освітлення, lux: 0,005; 0 (з ІЧ-підсвічуванням)
Роздільна здатність: 2560x1440
Роздільна здатність відео / кадрів за секунду: 4 МП -25 к/с
Інфрачервоне підсвічування: + (до 150 м )
Інфрачервоний фільтр: є
Знімна лінза: ні
Збільшення: + (25x)
Мікрофон: є
Тепловізор: ні
Кути огляду
по горизонталі, градусів: 55
по вертикалі, градусів: 33
по діагоналі, градусів: 61,5
Інтерфейси і управління
Мережевий інтерфейс:10/100Base-TX Ethernet (RJ-45)
Бездротова мережа:Нет
Мережеві протоколи: IPv4 / IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1 x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP / IP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, Bonjour
Дистанційне керування: IE11, Chrome57+, Firefox52+, Safari11+
Підтримка карт пам'яті microSD (SD): є
Інші інтерфейси: microSD, до 256 ГБ
Поворот, градусів: 120
Нахил , градусів:&n bsp;80
Фізичні параметри
Розмір, мм: 210x344,7 Вага, г: 3000 Живлення: AC 24В Підтримка PoE ( Power over Ethernet): Є
Захист : IP66
Тип: IP-камера відеоспостереження
Тип корпусу: купольна
Виконання: поворотна
Камера
Сенсор : 1/2.8" Progressive CMOS
Фокусна відстань, мм: 4.8-120 Мінімальне освітлення, lux: 0,005; 0 (з ІЧ-підсвічуванням)
Роздільна здатність: 2560x1440
Роздільна здатність відео / кадрів за секунду: 4 МП -25 к/с
Інфрачервоне підсвічування: + (до 150 м )
Інфрачервоний фільтр: є
Знімна лінза: ні
Збільшення: + (25x)
Мікрофон: є
Тепловізор: ні
Кути огляду
по горизонталі, градусів: 55
по вертикалі, градусів: 33
по діагоналі, градусів: 61,5
Інтерфейси і управління
Мережевий інтерфейс:10/100Base-TX Ethernet (RJ-45)
Бездротова мережа:Нет
Мережеві протоколи: IPv4 / IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1 x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP / IP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, Bonjour
Дистанційне керування: IE11, Chrome57+, Firefox52+, Safari11+
Підтримка карт пам'яті microSD (SD): є
Інші інтерфейси: microSD, до 256 ГБ
Поворот, градусів: 120
Нахил , градусів:&n bsp;80
Фізичні параметри
Розмір, мм: 210x344,7 Вага, г: 3000 Живлення: AC 24В Підтримка PoE ( Power over Ethernet): Є
Захист : IP66
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 4 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 4.8-120 |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 150 m |
| Protection | IP66 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.