Charger Baseus Super Si Pro C+U 30W (CCSUPP-E02) white (948117)
| Модель | Super Si Pro Quick Charger C+U |
| Швидка зарядка | Power Delivery; Quick Charge |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Вихід | 3 A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Вихідний роз’єм | USB-A; Type-C |
| Колір | Білий |
| В наявності | Так |
| Type of | Mains charger |
| Manufacturer | Baseus |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.
With this product also bought
Кабель BASEUS CoolPlay Series Fast Charging Cable Type-C to Type-C 100W 1м White (CAKW000202)
Art: CAKW000202
ID: 718984
Кабель BASEUS Crystal Shine Series Fast Charging Data Cable Type-C to iP 20W 2м Purple (CAJY000305)
Art: CAJY000305
ID: 718932
BASEUS Crystal Shine Series Fast Charging Data Cable Type-C to iP 20W 1.2m Black (CAJY000201)
Art: CAJY000201
ID: 615937
See also
СЗУ Proove Proove Slender 45W (Type-C + USB) white (WCSL45110002)
Art: WCSL45110002
ID: 976777
СЗУ Proove Proove Slender 45W (Type-C + USB) black (WCSL45110001)
Art: WCSL45110001
ID: 976776
Зарядний пристрій 15W 3-in-1 Magnetic Wireless Fast Charger white Energizer (WCP303)
Art: WCP303
ID: 974092
Зарядний пристрій Canyon 1xUSB-C PD65W + 1xUSB QC3.0 + cable USB-C to USB-C black (CNS-CURC65ACB)
Art: CNS-CURC65ACB
ID: 973504
Зарядний пристрій Canyon 1xUSB-C PD65W + 1xUSB QC3.0 + cable USB-C to USB-C white (CNS-CURC65ACW)
Art: CNS-CURC65ACW
ID: 972614
Shipping
Shipping options:
Payment
Payment options:
Warranty, Exchange/Refund
Warranty service is provided by the manufacturer, its period is specified in the coupon and on the website. The warranty period depends directly on the manufacturer and is valid for the entire time. They are denied warranty service only if the goods were damaged or a breakdown occurred due to the user's fault.
If the warranty card does not come bundled with instructions, the store issues it. Representative offices of manufacturers in Ukraine assume responsibility for warranty service.
At the end of the warranty period, experts at the exe.ua service center are ready to help with the repair and maintenance of any equipment.
According to the law, the buyer has the right to return the product without giving a reason within 14 days, but in this case it should not be used, all documents and packaging to it are saved. Kievans will be able to arrive at the address. Riga 8A, BC "Fargo", of. 106 Monday through Friday. Opening hours from 12:00 to 18:00. You should have a purchase check and an ID with you. For residents of other cities it is possible to exchange, service and return by sending to the "New Mail" in the package must attach a scan copy of the warranty card.