Monoblock ARTLINE Business G42 Black (G42V22)
Chipset: AMD A320
Processor: AMD Athlon 3000G
Microarchitecture: AMD Zen
Number of processor cores: 2
Processor frequency : 3.5GHz
Display: 23.8"
Screen Resolution: Full HD (1920 × 1080)
Display Features: matte
Integrated Graphics: AMD Radeon Vega 3
Memory type and frequency: DDR4, 2666MHz
Preinstalled RAM: 16GB
Number of memory slots: 2
Max. supported memory: 32 GB
Drive type(s): SSD
SSD: 2.5" SATA
SSD capacity: 480 GB
Webcam: none
Video connectors: 1 × HDMI-out
LAN: 1 × Gigabit Ethernet (RJ-45)
Wi-Fi: 802.11ac
Bluetooth: 4.0
USB/Thunderbolt: 4 × USB 3.0
2 x USB 2.0
Additional ports and expansion slots: 1 × COM
1 × M.2
Memory card slot: SD
Built-in acoustics: stereo
Built-in microphone: no
Microphone
Preinstalled OS: no OS
Power supply: 90W
Housing material: metal/plastic
Housing color: black
Dimensions : 539× 403 x 190 mm
Weight: 7 kg
Processor: AMD Athlon 3000G
Microarchitecture: AMD Zen
Number of processor cores: 2
Processor frequency : 3.5GHz
Display: 23.8"
Screen Resolution: Full HD (1920 × 1080)
Display Features: matte
Integrated Graphics: AMD Radeon Vega 3
Memory type and frequency: DDR4, 2666MHz
Preinstalled RAM: 16GB
Number of memory slots: 2
Max. supported memory: 32 GB
Drive type(s): SSD
SSD: 2.5" SATA
SSD capacity: 480 GB
Webcam: none
Video connectors: 1 × HDMI-out
LAN: 1 × Gigabit Ethernet (RJ-45)
Wi-Fi: 802.11ac
Bluetooth: 4.0
USB/Thunderbolt: 4 × USB 3.0
2 x USB 2.0
Additional ports and expansion slots: 1 × COM
1 × M.2
Memory card slot: SD
Built-in acoustics: stereo
Built-in microphone: no
Microphone
Preinstalled OS: no OS
Power supply: 90W
Housing material: metal/plastic
Housing color: black
Dimensions : 539× 403 x 190 mm
Weight: 7 kg
| В наявності | Так |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Manufacturer | ARTLINE |
| Type of | Monoblock |
| CPU | AMD Athlon 3xxxG, Athlon 2xxGE |
| Video adapter type | Built in |
| Number of Cores | 2 |
| Memory | 16 GB |
| SSD capacity | 480 GB |
| Hard disk capacity | 0 |
| OS | Without OS |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.