Ip camera DAHUA DH-IPC-K42P
Застосування: внутрішнє
Форм-фактор: домашня
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/3"
Світлосила : f/2.0
Світлочутливість: 0.17 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 97 ° ;
Кут огляду по вертикалі: 52 °
Підсвічування: IR
Роздільна здатність відео: 2560×1440, 2304×1296, 1920×1080 @25 сек.
Формат стиснення: H.265 H.264 MJPEG
Інтерфейс: Wi-Fi Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
зміна рівня гучності
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовиход: вбудований динамік
Тривожні входи/виходи: 1/1
Сирена: відсутня
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Живлення: DC 12V
Макс. споживана потужність: 3.3 Вт Стандарт захисту: IP20 Діапазон робочих температур: -10 ... 45 C
Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 78.5 × 90.5 × 127.8 мм
Вага: 310 г
Форм-фактор: домашня
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/3"
Світлосила : f/2.0
Світлочутливість: 0.17 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 97 ° ;
Кут огляду по вертикалі: 52 °
Підсвічування: IR
Роздільна здатність відео: 2560×1440, 2304×1296, 1920×1080 @25 сек.
Формат стиснення: H.265 H.264 MJPEG
Інтерфейс: Wi-Fi Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
зміна рівня гучності
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовиход: вбудований динамік
Тривожні входи/виходи: 1/1
Сирена: відсутня
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Живлення: DC 12V
Макс. споживана потужність: 3.3 Вт Стандарт захисту: IP20 Діапазон робочих температур: -10 ... 45 C
Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 78.5 × 90.5 × 127.8 мм
Вага: 310 г
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 4 Mp |
| Type of shell | Cubic |
| Connection type | Wired , WiFi |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/3“ |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 10 m |
| Protection | IP20 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.