IP-камера DAHUA DH-IPC-HFW1431S1-A-S4 (2.8) (DH-IPC-HFW1431S1-A-S4 (2.8 мм) ))
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1 /2.7"
Світлочутливість: 0.003 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 93 °< Кут огляду по вертикалі: 53 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 90 °
Підсвічування: IR/світлодіодне (LED )
Приблизна робоча дальність підсвічування: 30 м
Роздільна здатність відео: 2688 times; 1520 @ 20 к / сек., 2560 times; 1440 @ 25 / 30 к / сек Формат стиснення: H.265+ H.265 H.264 H.264 MJPEG Інтерфейс: Fast Ethernet Відеоаналітика: ;детектор руху
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології поліпшення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів) BLC (компенсація зустрічної) засвітки)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовиход: відсутня Сирена: відсутня Локальне сховище: відсутня
Кріплення об'єктива: M12
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af) Макс. споживана потужність: 5 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -40...55 Макс. робоча вологість: 95 % Колір: білий Розміри: 70 × 162.6 мм
Вага: 220 г
зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1 /2.7"
Світлочутливість: 0.003 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 93 °< Кут огляду по вертикалі: 53 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 90 °
Підсвічування: IR/світлодіодне (LED )
Приблизна робоча дальність підсвічування: 30 м
Роздільна здатність відео: 2688 times; 1520 @ 20 к / сек., 2560 times; 1440 @ 25 / 30 к / сек Формат стиснення: H.265+ H.265 H.264 H.264 MJPEG Інтерфейс: Fast Ethernet Відеоаналітика: ;детектор руху
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології поліпшення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів) BLC (компенсація зустрічної) засвітки)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовиход: відсутня Сирена: відсутня Локальне сховище: відсутня
Кріплення об'єктива: M12
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af) Макс. споживана потужність: 5 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -40...55 Макс. робоча вологість: 95 % Колір: білий Розміри: 70 × 162.6 мм
Вага: 220 г
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 4 Мп |
| Тип корпусу | Циліндрична |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | Є |
| Матеріал корпусу | Пластик/метал |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.