Монітор ASUS ProArt PA328CGV (90LM06R1-B01170)
Діагональ екрану: 32"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 450 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 100000000 :1
Частота оновлення: 165 Гц
Частота горизонтального розгорнення: 30...250 кГц
Частота вертикального розгорнення: 48...165 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: HDR10
DisplayHDR 600
sRGB: 100 %
DCI-P3: 95 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort USB-C
2 x HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 4 × USB 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...23 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 28 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 727.08 × 428.13 × 67.72 мм
Розміри: 727.08 × 471.48...601.48 × 245 мм
Вага (без підставки): 7.15 кг
Вага: 11.7 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 450 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 100000000 :1
Частота оновлення: 165 Гц
Частота горизонтального розгорнення: 30...250 кГц
Частота вертикального розгорнення: 48...165 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: HDR10
DisplayHDR 600
sRGB: 100 %
DCI-P3: 95 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort USB-C
2 x HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 4 × USB 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...23 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 28 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 727.08 × 428.13 × 67.72 мм
Розміри: 727.08 × 471.48...601.48 × 245 мм
Вага (без підставки): 7.15 кг
Вага: 11.7 кг
Колір рамки: чорний
| Monitor Type | Frameless |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 450 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Color Temperature Selection |
| Update frequency | 165 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Modification | 90LM06R1-B01170 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Asus |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Yes |
| Webcam | Not |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| 3D support | Not |
| Backlight | LED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 32 |
| Screen resolution | 2560x1440 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | Over 30" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.