Personal computer 2E Complex Gaming Intel i3-12100F/H610/8/256F+1000/NVD1030-2/Win11H (2E-8577)
| Код Товару | 2E-8577 |
|---|---|
| Найменування | ПК 2E Complex Gaming Intel i3-12100F/H610/8/256F+1000/NVD1030-2/Win11H/RD860-3U/400W/ |
| Процесор (модель) | Intel® Core™ i3-12100F |
| Чіпсет материнської плати | Intel® H610 |
| Оперативна пам'ять (об'єм) | 8 Gb DDR4 3200 |
| SSD | SSD 256 Gb NVMe |
| Жорсткий диск | HDD 1 Tb |
| Відеокарту td> | GeForce GT1030 2GB |
| Оптичний привід | no |
| Корпус | RD860-3U 400W |
| Гарантія, міс | 36 |
| Предвстановлена ОС< /td> | Windows 11 Home |
| Система охолодження | no |
| Мережне підключення ( (LAN RJ-45), Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові інтерфейси (Wi-Fi) | Ні |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | Ні |
| Комплектація | диски з драйверами, Документація, Кабель живлення |
| Порти на задній панелі (материнська плата): | 1 x PS/2 1 x VGA 1 x HDMI 1 x LAN (RJ45) 2 x USB 3.0 2 x USB 2.0 3 x Audio jack(s) |
| Порти на задній панелі (відеокарта): | 1 x DVI -D 1 x HDMI |
| Порти на передній панелі: | 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, HD AUDIO+MIC, Power,Reset,Poer LED,HDD LED |
| Вага | 6.02 |
| Додаткові переваги td> | Матеріал корпусу — сталь завтовшки 0.5мм |
| Розміри | (ШxВxГ ): 188x361x360 |
| Interfaces and Connections | не задано |
| В наявності | Так |
| Type of | System unit |
| Manufacturer | 2E |
| CPU | Intel Core i3-12xxx |
| Video adapter type | Discrete |
| Number of Cores | 4 |
| Graphics chip | GeForce GT 1030 |
| Memory | 8 GB |
| SSD capacity | 256 GB |
| Hard disk capacity | 1 TB |
| OS | Windows 11 Home |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.