Монітор APPLE Pro Display XDR Nano-texture glass (MWPF2GU/A)
Зверніть увагу!: Підставка Pro Stand та кріплення VESA в комплект не входять!
Діагональ екрану: 32"
Максимальна роздільна здатність: 6016 × 3384
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 60 Гц
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: глянцева
Яскравість дисплея: 1000 кд/м²
Контрастність: 1000000 :1
Частота вертикальної розгортки: 47.95...60 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
Відеороз'єми: 1 × Thunderbolt 3 USB-C (вхід)
USB-хаб: 3 × USB-C 2.0
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу:-5...25 VESA: 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 96 Вт
Розміри (без підставки): 718 × 412 × 27 мм
Розміри: 718 × 533 × 236 мм
Вага (без підставки): 7.48 кг Вага: 11.78 кг Колір рамки: сріблястий
Діагональ екрану: 32"
Максимальна роздільна здатність: 6016 × 3384
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 60 Гц
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: глянцева
Яскравість дисплея: 1000 кд/м²
Контрастність: 1000000 :1
Частота вертикальної розгортки: 47.95...60 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
Відеороз'єми: 1 × Thunderbolt 3 USB-C (вхід)
USB-хаб: 3 × USB-C 2.0
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу:-5...25 VESA: 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 96 Вт
Розміри (без підставки): 718 × 412 × 27 мм
Розміри: 718 × 533 × 236 мм
Вага (без підставки): 7.48 кг Вага: 11.78 кг Колір рамки: сріблястий
| Built-in speakers | Not |
| Screen surface | Glossy |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | не задано |
| Monitor Type | не задано |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 1000 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | не задано |
| Update frequency | 60 Hz |
| Modification | MWPF2GU/A |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Apple |
| HDMI | Not |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Not |
| DisplayPort USB-C | Yes |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Colour | White |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 32 |
| Screen resolution | 6016×3384 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | Over 30" |
| 3D support | Not |
| Backlight | Not |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.