IP camera HIKVISION DS-2CD2463G0-IW(W) (2.8) (DS-2CD2463G0-IW(W) (2.8 mm ))
Застосування: внутрішнє
Форм-фактор: домашня
Роздільна здатність: 6 Мп
Розмір матриці: 1/2.9"
Світлосила: f/1.2...2.0
Світлочутливість: 0.01 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі : 97 °
Кут огляду по вертикалі: 67 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 90 °
Підсвічування: IR
Приблизна робоча дальність підсвічування: 10 м
Роздільна здатність відео: 3072×2048, 3072×1728, 2944×1656 @20 к/сек., 2160 , 1280×720 @25/30 к/сек.
Формат стиску: H.265+ H.265 H.264 H.264 H.264 H.264 > Інтерфейс: Wi-Fi
Fast Ethernet
Wi-Fi: 802.11n (2.4 ГГц)
Відеоаналітика: детектор руху
Апаратний динамічний діапазон (WDR) : 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів) BLC (компенсація зустрічного засвічення) HLC (компенсація яскравого засвічення) Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовиход: nbsp; вбудований динамік Сирена: відсутня Локальне сховище: слот для Micro-SD до 128 ГБ Харчування: DC 12V, PoE (802.3af) Макс. Споживана потужність: 7 Вт Стандарт захисту: IP20 Діапазон робочих температур: -10...40 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 102.8 × 65.2 × 32.6 мм
Вага: 128 г
Форм-фактор: домашня
Роздільна здатність: 6 Мп
Розмір матриці: 1/2.9"
Світлосила: f/1.2...2.0
Світлочутливість: 0.01 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі : 97 °
Кут огляду по вертикалі: 67 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 90 °
Підсвічування: IR
Приблизна робоча дальність підсвічування: 10 м
Роздільна здатність відео: 3072×2048, 3072×1728, 2944×1656 @20 к/сек., 2160 , 1280×720 @25/30 к/сек.
Формат стиску: H.265+ H.265 H.264 H.264 H.264 H.264 > Інтерфейс: Wi-Fi
Fast Ethernet
Wi-Fi: 802.11n (2.4 ГГц)
Відеоаналітика: детектор руху
Апаратний динамічний діапазон (WDR) : 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів) BLC (компенсація зустрічного засвічення) HLC (компенсація яскравого засвічення) Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовиход: nbsp; вбудований динамік Сирена: відсутня Локальне сховище: слот для Micro-SD до 128 ГБ Харчування: DC 12V, PoE (802.3af) Макс. Споживана потужність: 7 Вт Стандарт захисту: IP20 Діапазон робочих температур: -10...40 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 102.8 × 65.2 × 32.6 мм
Вага: 128 г
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 6 MP |
| Type of shell | Cubic |
| Connection type | Wired , WiFi |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.9" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 10 m |
| Protection | IP20 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.