Acoustic system Kisonli KS-02/23409 Black
Kisonli KS-02 is a combination of classic design, high-quality and clear sound that exceeds all expectations.
Suitable for both listening to music and watching movies. Features:
• Rated power: 3W x 2
• Maximum Power: 3.5W
• Impedance: 4 ohm
• Signal to noise ratio: 58 dB.
• Frequency response: 20Hz-20kHz
• Distortion: 80Hz-20kHz
• Power: 5V
• Connection: USB, 3.5mm stereo jack
• Speaker Body Material: Plastic
• Colour: black
• Dimensions: 7.4cm x 8.3cm x 12cm
• Net weight: 400 gr
Suitable for both listening to music and watching movies. Features:
• Rated power: 3W x 2
• Maximum Power: 3.5W
• Impedance: 4 ohm
• Signal to noise ratio: 58 dB.
• Frequency response: 20Hz-20kHz
• Distortion: 80Hz-20kHz
• Power: 5V
• Connection: USB, 3.5mm stereo jack
• Speaker Body Material: Plastic
• Colour: black
• Dimensions: 7.4cm x 8.3cm x 12cm
• Net weight: 400 gr
| В наявності | Так |
| Body material | Plastic |
| Type of | Acoustic system |
| Manufacturer | Kisonli |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | Not |
| Display type | Not |
| Total Output Power (RMS) | 6 W |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | Not |
| Colour | The black |
| Nutrition | From USB |
| Interfaces | Jack 3,5 mm |
| Number of channels | 2.0 |
| Disc Playback Modes | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 6 months |
| Number of channels | 2.0 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.