Acoustic system Kisonli TM-7000A/23442 Black
This is one of the most common devices, and for good reason. Small size and affordable price. This wireless model always surprises this small and nifty gadget with a terribly powerful sound. It exceeds expectations even more, offering excellent sound quality, incredibly deep and impressive bass despite its small size, and a very stylish and thoughtful design Features:
Functions: TF card / USB / Bluetooth / AUX / FM
Color: Black
Material: ABS plastic+led
Power: 15W+5W*2
Functions: BT / FM / TF / USB / AUX
Power supply: AC 100-220V
Bluetooth5.0 version
Package weight: 2.85 kg
Functions: TF card / USB / Bluetooth / AUX / FM
Color: Black
Material: ABS plastic+led
Power: 15W+5W*2
Functions: BT / FM / TF / USB / AUX
Power supply: AC 100-220V
Bluetooth5.0 version
Package weight: 2.85 kg
| В наявності | Так |
| Body material | Plastic |
| Manufacturer | Kisonli |
| Type of | Acoustic system |
| Nutrition | Network |
| Interfaces | Jack 3,5 mm |
| Supported Media | USB |
| Number of channels | 2.1 |
| Disc Playback Modes | Not |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | There is |
| Display type | Not |
| Total Output Power (RMS) | 25 W |
| Sound system | Stereo |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | Bluetooth |
| Colour | The black |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 6 months |
| Number of channels | 2.1 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.