Acoustic system Kisonli U-2900BT/23429 Black
Sound quality plays an important role when watching movies and listening to music. Various noises and distortions can spoil the impression of even the most luxurious blockbuster and an exciting shooter. The powerful subwoofer of the Kisonli speaker system amplifies the sound of your favorite music with deep and rich bass. Compact design saves desktop space without compromising sound quality. Powered by USB — no 220 V socket required. A free USB port on a laptop, computer or charger is sufficient. Stylish design goes well with appliances and desktop accessories. Specifications: Maximum output power: 5W + 3W*2
Frequency response: 90Hz — 20 kHz
Controls: Volume
Connector: USB, AUX
Housing material: Glossy plastic
Powerful subwoofer
Powered by: USB Equipment:
2 speakers,
Subwoofer,
Box .
Frequency response: 90Hz — 20 kHz
Controls: Volume
Connector: USB, AUX
Housing material: Glossy plastic
Powerful subwoofer
Powered by: USB Equipment:
2 speakers,
Subwoofer,
Box .
| В наявності | Так |
| Body material | Plastic |
| Manufacturer | Kisonli |
| Type of | Acoustic system |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | Bluetooth |
| Colour | The black |
| Nutrition | From USB |
| Interfaces | Jack 3,5 mm |
| Number of channels | 2.1 |
| Disc Playback Modes | Not |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | Not |
| Display type | Not |
| Total Output Power (RMS) | 11 W |
| Sound system | Stereo |
| Built-in equalizer | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 6 months |
| Number of channels | 2.1 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.