Acoustic system Kisonli V360/23399 Orange
Speakers expand the audio capabilities of your home computer or laptop. Listen to high-quality sound through the device,
consisting of two miniature devices. Due to their size, the products do not take up much space on the table.
They are also easy to carry. Speakers are compact stereo loudspeakers in a plastic housing that are powered via the USB port
of a computer or laptop. x Rated power: 1.5W x 2
• Maximum Power: 3.5W
• Impedance: 4 ohm
• Signal to noise ratio: 58 dB.
• Frequency response: 20Hz-20kHz
• Distortion: 80Hz-20kHz
• Power: 5V
• Connection: USB, 3.5mm stereo jack
• Speaker body material: plastic
consisting of two miniature devices. Due to their size, the products do not take up much space on the table.
They are also easy to carry. Speakers are compact stereo loudspeakers in a plastic housing that are powered via the USB port
of a computer or laptop. x Rated power: 1.5W x 2
• Maximum Power: 3.5W
• Impedance: 4 ohm
• Signal to noise ratio: 58 dB.
• Frequency response: 20Hz-20kHz
• Distortion: 80Hz-20kHz
• Power: 5V
• Connection: USB, 3.5mm stereo jack
• Speaker body material: plastic
| Body material | Plastic |
| Manufacturer | Kisonli |
| Type of | Columns |
| Nutrition | From USB |
| Interfaces | Jack 3,5 mm |
| Number of channels | 2.0 |
| Disc Playback Modes | Not |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | Not |
| Display type | Not |
| Total Output Power (RMS) | 3 W |
| Sound system | Stereo |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | Not |
| Colour | The black |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 6 months |
| Number of channels | 2.0 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.