Десктоп ARTLINE Home H55 (H55v18Win)
Персональний комп'ютер ARTLINE Home H55 Intel (4p+0e)-Core i3-12100F 3.3-4.3GHz/BOX/16GB DDR4-3200/-/-/Windows 11 Home Plus/240GB M.2 SSD Entry Level /1TB/PRIME H610M-K D4/Palit GeForce RTX 3050 8GB/QUBE BOREY 600W/38міс .(H55v18Win)
| Interfaces and Connections | не задано |
| В наявності | Так |
| Type of | System unit |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | Intel Core i3-12xxx |
| Video adapter type | Discrete |
| Number of Cores | 4 |
| Graphics chip | GeForce RTX 3050 |
| Video memory capacity, GB | 8 GB |
| Memory | 16 GB |
| SSD capacity | 240 GB |
| Hard disk capacity | 1 TB |
| OS | Windows 11 Home |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.