Десктоп ARTLINE Gaming X45 (X45v32)
Персональний комп'ютер ARTLINE Gaming X45 AMD 6-core Ryzen 5 5500 3.6-4.2GHz/QB-OL1200/2x8GB DDR4-3200/-/-/-/480GB SSD/1TB/A320M-DVS/Palit GeFor 3050 8GB/QUBE QBC01 RGB 600W/38міс .(X45v32)
| В наявності | Так |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Type of | System unit |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | AMD Ryzen 5 |
| Video adapter type | Discrete |
| Number of Cores | 6 |
| Graphics chip | GeForce RTX 3050 |
| Video memory capacity, GB | 8 GB |
| Memory | 16 GB |
| SSD capacity | 480 GB |
| Hard disk capacity | 1 TB |
| OS | Without OS |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.