Десктоп ARTLINE Gaming X61 (X61v19Win)
Персональний комп'ютер ARTLINE Gaming X61 AMD 6-core Ryzen 5 5600 3.5-4.4GHz/QB-OL1400 RGB/16GB DDR4-3200 Gaming/-/-/Windows 11 Home Advanced/1TB NVMe SSD/-/B55 -HDV/Palit GeForce RTX 3050 8GB/QUBE IMPACT 600W/38міс .(X61v19Win)
| Interfaces and Connections | не задано |
| В наявності | Так |
| Type of | System unit |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | AMD Ryzen 5 |
| Video adapter type | Discrete |
| Number of Cores | 6 |
| Graphics chip | GeForce RTX 3050 |
| Video memory capacity, GB | 8 GB |
| Memory | 16 GB |
| SSD capacity | 1 TB |
| Hard disk capacity | Not |
| OS | Windows 11 Home |
| BAREBONE system | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.