Acoustic system KISONLI V310 Black (V310B)
Compact stereo music speakers.
Compatible with tablet, laptop, computer or smartphone.
Acoustic system with clear 2-channel sound, good bass and treble, suitable for comfortable
listening to music and watching movies. The small size makes it easy to take the speakers on the road.
Connect to the sound source using a 3.5 Jack connector, a standard headphone jack.
Power supply via classic USB. Features:
• Rated power: 0.5W x 2
• Maximum Power: 3.5W
• Impedance: 4 ohm
• Signal to noise ratio: 58 dB.
• Frequency response: 20Hz-20kHz
• Distortion: 80Hz-20kHz
• Power: 5V
• Connection: USB, 3.5mm stereo jack
• Speaker Body Material: Plastic
• Size: 64x64x64mm each
Compatible with tablet, laptop, computer or smartphone.
Acoustic system with clear 2-channel sound, good bass and treble, suitable for comfortable
listening to music and watching movies. The small size makes it easy to take the speakers on the road.
Connect to the sound source using a 3.5 Jack connector, a standard headphone jack.
Power supply via classic USB. Features:
• Rated power: 0.5W x 2
• Maximum Power: 3.5W
• Impedance: 4 ohm
• Signal to noise ratio: 58 dB.
• Frequency response: 20Hz-20kHz
• Distortion: 80Hz-20kHz
• Power: 5V
• Connection: USB, 3.5mm stereo jack
• Speaker Body Material: Plastic
• Size: 64x64x64mm each
| В наявності | Так |
| Body material | Plastic |
| Manufacturer | Kisonli |
| Type of | Columns |
| Display type | Not |
| Total Output Power (RMS) | 1 W |
| Sound system | Stereo |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | Not |
| Colour | The black |
| Nutrition | From USB |
| Interfaces | Jack 3,5 mm |
| Number of channels | 2.0 |
| Disc Playback Modes | Not |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Number of channels | 2.0 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.