Монітор BENQ Mobiuz EX2710U (9H.LKTLA.TBE)
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота оновлення: 144 Гц
Частота вертикального розгорнення: 48...144 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: HDR10
DisplayHDR 600
DCI-P3: 98 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 x HDMI
Аудіороз'єми: вхід
вихід
USB-хаб: 4 × USB 3.0
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт, сабвуфер 5 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...15 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (макс.): 132 Вт
Енергоспоживання (стандарт): 42 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри: 609 × 422.7...522.7 × 252.3 мм
Вага (без підставки): 5.7 кг
Вага: 8 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота оновлення: 144 Гц
Частота вертикального розгорнення: 48...144 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: HDR10
DisplayHDR 600
DCI-P3: 98 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 x HDMI
Аудіороз'єми: вхід
вихід
USB-хаб: 4 × USB 3.0
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт, сабвуфер 5 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...15 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (макс.): 132 Вт
Енергоспоживання (стандарт): 42 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри: 609 × 422.7...522.7 × 252.3 мм
Вага (без підставки): 5.7 кг
Вага: 8 кг
Колір рамки: чорний
| Image Enhancement Technologies | Brightness Intelligence Plus |
| Update frequency | 144 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x GPON uplink портРОN 1310/ 1490 nm длина в (EPON GEPON ONU/ONT SFP Stick (MAC Address Supported)) DisplayPort |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | Frameless |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 600 cd/m 2 |
| Modification | 9H.LKTLA.TBE |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | BenQ |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | White |
| For gamers | Yes |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Backlight | WLED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 3840x2160 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
| 3D support | Not |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.