Monoblock ARTLINE Home G40 Black (G40V19)
Чіпсет: Intel H610
Процесор: Intel Pentium Gold G7400
Мікроархітектура: Intel Alder Lake (Gen12)
Кількість ядер процесора: 2
Частота процесора: 3.7 ГГц
Дисплей: 23.8"
Роздільна здатність екрану: Full HD (1920 × 1080)
Частота оновлення екрану: 60 Гц
Особливості дисплея: матовий
Вбудована графіка: Intel UHD Graphics 710
Тип та частота пам'яті: DDR4, 3200 МГц
Попередньо встановлена оперативна пам'ять: 8 ГБ
Кіл-сть слотів для пам'яті: 2
Макс. підтримуваний об'єм пам'яті: 32 ГБ
Тип накопичувача(ів): SSD
SSD: M.2 SATA
Ємність SSD: 240 ГБ
Веб-камера: відсутня
Відеороз'єми: 1 × HDMI-out
LAN: 1 × Gigabit Ethernet (RJ-45)
Wi-Fi: 802.11ac
Bluetooth: 4.0
Роз'єми USB/Thunderbolt: 2 × USB 3.1
2 × USB 2.0
Додаткові порти та слоти розширення: 2 × M.2
Слот для карти пам'яті: SD
Вбудована акустика: стерео
Вбудований мікрофон: немає
Аудіороз'єми: для мікрофона
лінійний вихід
Аудіотехнології: High Definition Audio
Попередньо встановлена ОС: без ОС
Блок живлення: 120 Вт
Матеріал корпусу: пластик
Колір корпусу: чорний
Розміри: 542 × 403 × 190 мм
Вага: 7 кг
Процесор: Intel Pentium Gold G7400
Мікроархітектура: Intel Alder Lake (Gen12)
Кількість ядер процесора: 2
Частота процесора: 3.7 ГГц
Дисплей: 23.8"
Роздільна здатність екрану: Full HD (1920 × 1080)
Частота оновлення екрану: 60 Гц
Особливості дисплея: матовий
Вбудована графіка: Intel UHD Graphics 710
Тип та частота пам'яті: DDR4, 3200 МГц
Попередньо встановлена оперативна пам'ять: 8 ГБ
Кіл-сть слотів для пам'яті: 2
Макс. підтримуваний об'єм пам'яті: 32 ГБ
Тип накопичувача(ів): SSD
SSD: M.2 SATA
Ємність SSD: 240 ГБ
Веб-камера: відсутня
Відеороз'єми: 1 × HDMI-out
LAN: 1 × Gigabit Ethernet (RJ-45)
Wi-Fi: 802.11ac
Bluetooth: 4.0
Роз'єми USB/Thunderbolt: 2 × USB 3.1
2 × USB 2.0
Додаткові порти та слоти розширення: 2 × M.2
Слот для карти пам'яті: SD
Вбудована акустика: стерео
Вбудований мікрофон: немає
Аудіороз'єми: для мікрофона
лінійний вихід
Аудіотехнології: High Definition Audio
Попередньо встановлена ОС: без ОС
Блок живлення: 120 Вт
Матеріал корпусу: пластик
Колір корпусу: чорний
Розміри: 542 × 403 × 190 мм
Вага: 7 кг
| В наявності | Так |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Manufacturer | ARTLINE |
| Type of | Monoblock |
| CPU | Intel Pentium |
| Video adapter type | Built in |
| Number of Cores | 2 |
| Memory | 8 GB |
| SSD capacity | 240 GB |
| Hard disk capacity | 0 |
| OS | Without OS |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.