Monoblock ARTLINE Home G41 Black (G41V26WIN)
Чіпсет: Intel H610
Процесор: Intel Core i3-12100
Мікроархітектура: Intel Alder Lake (Gen12)
Кількість ядер процесора: 4
Частота процесора: 3.3 ГГц
Частота процесора (Turbo-режим): 4.3 ГГц
Дисплей:&23.8"
Роздільна здатність екрану: Full HD ( 1920 ×1080)
Частота оновлення екрану: 60 Гц
Особливості дисплея: матовий Вбудована графіка: Intel UHD Graphics 730 Тип і частота пам'яті: nbsp ;DDR4, 3200 МГц
Попередньо оперативна пам'ять: 32 ГБ
Кількість слотів для пам'яті: 2
Макс. підтримуваний об'єм пам'яті: 32 ГБ Тип накопичувача: HDD + SSD HDD: 2.5 " SATA, 5400 об/хв Ємність HDD: 1 ТБ SSD: M.2 PCIe NVMe Ємність SSD: 480 ГБ Веб-камера: nbsp ;відсутня
Відеороз'єми: 1 × HDMI-out
LAN: 1 × Gigabit Ethernet (RJ-45)
Wi-Fi: 802.11ac
Bluetooth: 4.0 Роз'єми USB/Thunderbolt: 4 × USB 3.1
2 × USB 2.0
Додаткові порти та слоти розширення: 2 × M.2
Слот для картки пам'яті: SD
Вбудована акустика: стерео
Вбудований мікрофон: ні
Аудіороз'єми: для мікрофона лінійний вихід
Аудіотехнології:High Definition Audio
Попередньо встановлена ОС: Windows 11 Professional Блок живлення: 120 Вт
Матеріал корпусу: пластик
Колір корпуси: чорний
Розміри: 542 × 403 × 190 мм Вага: 7 кг
Процесор: Intel Core i3-12100
Мікроархітектура: Intel Alder Lake (Gen12)
Кількість ядер процесора: 4
Частота процесора: 3.3 ГГц
Частота процесора (Turbo-режим): 4.3 ГГц
Дисплей:&23.8"
Роздільна здатність екрану: Full HD ( 1920 ×1080)
Частота оновлення екрану: 60 Гц
Особливості дисплея: матовий Вбудована графіка: Intel UHD Graphics 730 Тип і частота пам'яті: nbsp ;DDR4, 3200 МГц
Попередньо оперативна пам'ять: 32 ГБ
Кількість слотів для пам'яті: 2
Макс. підтримуваний об'єм пам'яті: 32 ГБ Тип накопичувача: HDD + SSD HDD: 2.5 " SATA, 5400 об/хв Ємність HDD: 1 ТБ SSD: M.2 PCIe NVMe Ємність SSD: 480 ГБ Веб-камера: nbsp ;відсутня
Відеороз'єми: 1 × HDMI-out
LAN: 1 × Gigabit Ethernet (RJ-45)
Wi-Fi: 802.11ac
Bluetooth: 4.0 Роз'єми USB/Thunderbolt: 4 × USB 3.1
2 × USB 2.0
Додаткові порти та слоти розширення: 2 × M.2
Слот для картки пам'яті: SD
Вбудована акустика: стерео
Вбудований мікрофон: ні
Аудіороз'єми: для мікрофона лінійний вихід
Аудіотехнології:High Definition Audio
Попередньо встановлена ОС: Windows 11 Professional Блок живлення: 120 Вт
Матеріал корпусу: пластик
Колір корпуси: чорний
Розміри: 542 × 403 × 190 мм Вага: 7 кг
| Interfaces and Connections | не задано |
| В наявності | Так |
| Type of | Monoblock |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | Intel Core i3-12xxx |
| Video adapter type | Built in |
| Number of Cores | 4 |
| Memory | 32 GB |
| SSD capacity | 480 GB |
| Hard disk capacity | 1 TB |
| OS | Windows 11 Pro |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.