Monoblock ARTLINE Gaming G75 Black (G75V33WIN)
Чіпсет: Intel B660
Процесор: Intel Core i3-12100F
Мікроархітектура: Intel Alder Lake (Gen12)
Кількість ядер процесора: 4
Частота процесора: 3.3 ГГц
Частота процесора (Turbo-режим): 4.3 ГГц
Дисплей: 27"
Роздільна здатність дисплея: Full HD (1920 × 1080)
Частота оновлення екрана: 144 Гц
Особливості дисплея: матовий
Ергономіка: регулювання по висоті
Вбудована графіка: відсутня
Дискретна графіка: nVidia GeForce GTX 1650
Об'єм відеопам'яті: 4 ГБ
Тип та частота пам'яті: DDR4, 3200 МГц
Попередньо оперативна пам'ять: 16 ГБ
Кількість слотів для пам'яті: 2
Макс. підтримуваний обсяг пам'яті: 32 ГБ
Тип накопичувача: SSD
SSD: M.2 PCIe NVMe
Ємність SSD: 480 ГБ
Веб-камера: 1080p FHD
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort
1 × HDMI-in
1 × HDMI-out
1 × DVI
LAN: 1 × Gigabit Ethernet (RJ-45)
Wi-Fi: 802.11ac
Bluetooth: 4.0
Роз'єми USB/Thunderbolt: 4 × USB 3.0
2 × USB 2.0
Додаткові порти та слоти розширення: 2 × M.2
Слот для картки пам'яті: SD
Вбудована акустика: стерео
Вбудований мікрофон: є
Аудіороз'єми: для мікрофона
лінійний вихід
Аудіоконтролер: Realtek ALC887
Аудіотехнології: High Definition Audio
ОС: Windows 11 Home
Блок живлення: 300 Вт
Матеріал корпусу: пластик
Колір корпусу: чорний
Розміри: 612×435×170 мм
Вага: 12 кг
Процесор: Intel Core i3-12100F
Мікроархітектура: Intel Alder Lake (Gen12)
Кількість ядер процесора: 4
Частота процесора: 3.3 ГГц
Частота процесора (Turbo-режим): 4.3 ГГц
Дисплей: 27"
Роздільна здатність дисплея: Full HD (1920 × 1080)
Частота оновлення екрана: 144 Гц
Особливості дисплея: матовий
Ергономіка: регулювання по висоті
Вбудована графіка: відсутня
Дискретна графіка: nVidia GeForce GTX 1650
Об'єм відеопам'яті: 4 ГБ
Тип та частота пам'яті: DDR4, 3200 МГц
Попередньо оперативна пам'ять: 16 ГБ
Кількість слотів для пам'яті: 2
Макс. підтримуваний обсяг пам'яті: 32 ГБ
Тип накопичувача: SSD
SSD: M.2 PCIe NVMe
Ємність SSD: 480 ГБ
Веб-камера: 1080p FHD
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort
1 × HDMI-in
1 × HDMI-out
1 × DVI
LAN: 1 × Gigabit Ethernet (RJ-45)
Wi-Fi: 802.11ac
Bluetooth: 4.0
Роз'єми USB/Thunderbolt: 4 × USB 3.0
2 × USB 2.0
Додаткові порти та слоти розширення: 2 × M.2
Слот для картки пам'яті: SD
Вбудована акустика: стерео
Вбудований мікрофон: є
Аудіороз'єми: для мікрофона
лінійний вихід
Аудіоконтролер: Realtek ALC887
Аудіотехнології: High Definition Audio
ОС: Windows 11 Home
Блок живлення: 300 Вт
Матеріал корпусу: пластик
Колір корпусу: чорний
Розміри: 612×435×170 мм
Вага: 12 кг
| Interfaces and Connections | не задано |
| В наявності | Так |
| Type of | Monoblock |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | Intel Core i3-12xxx |
| Video adapter type | Discrete |
| Number of Cores | 4 |
| Graphics chip | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
| Video memory capacity, GB | 4 GB |
| Memory | 16 GB |
| Capacity, GB | 480 ГБ |
| Hard disk capacity | 0 ГБ |
| OS | Windows 11 Home |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.