Моноблок ARTLINE Gaming G75 (G75v36Win)
Моноблок ARTLINE Gaming G75 Intel (4p+0e)-Core i3-12100F 3.3-4.3GHz/-/16GB DDR4-3200 SODIMM/-/Wi-Fi 802.11ac + BT4.0/Windows 11 Home Plus /480GB M.2 NVMe SSD/-/B660i-P/GeForce GTX 1660 6GB/Artline Gaming AiO A700 27" VA FullHD 144Hz 1920*1080 300W Технічний паспорт/38міс .(G75v36Win)
| Interfaces and Connections | не задано |
| В наявності | Так |
| Type of | Monoblock |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | Intel Core i3-12xxx |
| Video adapter type | Discrete |
| Number of Cores | 4 |
| Graphics chip | NVIDIA GeForce GTX 1660 |
| Video memory capacity, GB | 6 GB |
| Memory | 16 GB |
| Capacity, GB | 480 ГБ |
| Hard disk capacity | 0 ГБ |
| OS | Windows 11 Home |
| BAREBONE system | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.