Mobile screen with tripod 120 "(4:3)243,8Х182,9 BlackCase Elite Screens T120UWV1
Переносний піднімається проекційний екран на тринозі сeріі Tripod
Характеристики та переваги:
- Стандартний устранитель трапецеідального спотворення
- Міцний корпус витримує щоденне використання
- Просте вирівнювання висоти екрану
- Вбудована ручка для перенесення забезпечує просте переміщення
- Стандартні 4-сторонні чорні маскують кордону розміром 3,8 см
- Доступний чорний або білий корпус (для більшості моделей)
- Матеріал екрану MaxWhite з посиленням в 1,1 рази стійкий до щоденного використання і легко миється
- Широкий кут огляду проекції 160 градусів
- Доступно співвідношення сторін зображення 1: 1, 4: 3 і 16: 9 з діагоналлю 71-136 дюймів
- Додаткова сумка для перенесення треножника для всіх моделей
| формат екрану | 1: 1 |
| діагональ | від 100 "до 150" |
| Діагональ проекційного екрану | 120 " |
| матеріал | алюміній, екран MaxWhite |
| Матеріал корпусу | метал |
| колір | black |
| пульт ДУ | немає |
| Обсяг | 54672 куб. см. |
| вага | 12860 грам |
| довжина | 2680 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 170 мм |
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Elite Screens |
| Type of | Projection screen |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.
See also
Shipping
Shipping options:
Payment
Payment options:
Warranty, Exchange/Refund
Warranty service is provided by the manufacturer, its period is specified in the coupon and on the website. The warranty period depends directly on the manufacturer and is valid for the entire time. They are denied warranty service only if the goods were damaged or a breakdown occurred due to the user's fault.
If the warranty card does not come bundled with instructions, the store issues it. Representative offices of manufacturers in Ukraine assume responsibility for warranty service.
At the end of the warranty period, experts at the exe.ua service center are ready to help with the repair and maintenance of any equipment.
According to the law, the buyer has the right to return the product without giving a reason within 14 days, but in this case it should not be used, all documents and packaging to it are saved. Kievans will be able to arrive at the address. Riga 8A, BC "Fargo", of. 106 Monday through Friday. Opening hours from 12:00 to 18:00. You should have a purchase check and an ID with you. For residents of other cities it is possible to exchange, service and return by sending to the "New Mail" in the package must attach a scan copy of the warranty card.