Неттоп ARTLINE Business B17 (B17v03Win)
Персональний комп'ютер ARTLINE Business B17 Intel (4p+0e)-Core i3-12100 3.3-4.3GHz/BOX/8GB DDR4-3200/-/Wi-Fi 802.11AC/BT 4.0/Windows 11 Pro Standard/ 240GB SSD/-/Pro H610T D4-CSM/Intel HD/MT300-120W Технічний паспорт/38міс .(B17v03Win)
| В наявності | Так |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Manufacturer | ARTLINE |
| Type of | System unit |
| CPU | Intel Core i3-12xxx |
| Video adapter type | Built in |
| Number of Cores | 4 |
| Graphics chip | Intel HD |
| Memory | 8 GB |
| SSD capacity | 240 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| OS | Windows 11 Pro |
| BAREBONE system | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.