Acoustic system JBL Flip Essential 2 (JBLFLIPES2)
Power: 20 W
Interfaces: 3.5 mm mini-jack
Bluetooth
Bluetooth version: 5.1
Controls: control
volume control
Waterproof: yes
Protection standard: IPX7
FM radio: no
LED backlight: no
Built-in microphone: no
Hanging loop: yes
Charging mobile devices: no
Power supply: battery
Battery capacity : 3250 mA·h
Battery life, up to: 10 h
Battery charging time, up to: 3 h
Case material: plastic
rubber
Color: grey
Weight: 520 g
Interfaces: 3.5 mm mini-jack
Bluetooth
Bluetooth version: 5.1
Controls: control
volume control
Waterproof: yes
Protection standard: IPX7
FM radio: no
LED backlight: no
Built-in microphone: no
Hanging loop: yes
Charging mobile devices: no
Power supply: battery
Battery capacity : 3250 mA·h
Battery life, up to: 10 h
Battery charging time, up to: 3 h
Case material: plastic
rubber
Color: grey
Weight: 520 g
| В наявності | Так |
| Body material | Plastic |
| Manufacturer | JBL |
| Type of | Acoustic system |
| Sound system | Mono |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | mini-jack 3.5 mm |
| Colour | Gray |
| Nutrition | Battery |
| Interfaces | Bluetooth |
| Supported Media | Not |
| Number of channels | 1.0 |
| Disc Playback Modes | Not |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | Not |
| Display type | Not |
| Total Output Power (RMS) | 20 W |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Number of channels | 1.0 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.