Монітор BENQ EX3210U (9H.LKHLB.QBE)
Діагональ екрану: 32"
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея : 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота оновлення: 144 Гц
Частота вертикальної розгортки: 48...144 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: HDR10
DisplayHDR 600
Adobe RGB: 99% DCI-P3: 98% Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 4 × USB 3.0
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт, сабвуфер 5 Вт Ергономіка: регулювання по висоті Кут нахилу: -5...15 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 160 Вт Енергоспоживання (стандарт): 48 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки) ): 726.7 × 442.4 × 65.6 мм
Розміри: 726.7 × 487.4 × 269.9 мм
Вага (без підставки): 6.6 кг Вага: 9.5 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея : 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота оновлення: 144 Гц
Частота вертикальної розгортки: 48...144 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: HDR10
DisplayHDR 600
Adobe RGB: 99% DCI-P3: 98% Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 4 × USB 3.0
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт, сабвуфер 5 Вт Ергономіка: регулювання по висоті Кут нахилу: -5...15 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 160 Вт Енергоспоживання (стандарт): 48 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки) ): 726.7 × 442.4 × 65.6 мм
Розміри: 726.7 × 487.4 × 269.9 мм
Вага (без підставки): 6.6 кг Вага: 9.5 кг Колір рамки: чорний
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | Frameless |
| Brightness | 300 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Flicker-Free |
| Update frequency | 144 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x 3.5mm Mini-Jack |
| Modification | 9H.LKHLB.QBE |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | BenQ |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Colour | White |
| For gamers | Yes |
| Aspect ratio | 16:9 |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 32 |
| Screen resolution | 3840x2160 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | Over 30" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.