IP camera GREENVISION GV-163-IP-FM-DOA50-20 PoE 5Mp (17935)
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 5 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 2592×1944, 1920×1080 @25 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 3.6 мм
Кут огляду по горизонталі: 110°
Світлочутливість: 0.05 люкс
Підсвічування, до: 20 м
Локальне сховище: відсутня
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Аудіовхід: відсутній
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V/1A, PoE
Стандарт захисту: IP66
Діапазон робочих температур: -40 ... 60 ° C
Колір: білий
Розміри: 110×110×95 мм
Вага: 370 г
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 5 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 2592×1944, 1920×1080 @25 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 3.6 мм
Кут огляду по горизонталі: 110°
Світлочутливість: 0.05 люкс
Підсвічування, до: 20 м
Локальне сховище: відсутня
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Аудіовхід: відсутній
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V/1A, PoE
Стандарт захисту: IP66
Діапазон робочих температур: -40 ... 60 ° C
Колір: білий
Розміри: 110×110×95 мм
Вага: 370 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | GreenVision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 5 MP |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 3.6 mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 20 m |
| Protection | IP66 |
| Microphone | Not |
| Body material | Metal |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.