IP camera GREENVISION GV-162-IP-FM-COA50-20 PoE 5Mp Lite (17934)
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 5 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 2592×1944, 1920×1080 @25 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 90°
Світлочутливість: 0.01 люкс
Підсвічування, до: 20 м
Локальне сховище: відсутня
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Аудіовхід: відсутній
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V/1A, PoE
Стандарт захисту: IP66
Діапазон робочих температур: -40...60 °C
Колір: білий
Розміри: 170×90×60 мм
Вага: 350 г
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 5 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 2592×1944, 1920×1080 @25 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 90°
Світлочутливість: 0.01 люкс
Підсвічування, до: 20 м
Локальне сховище: відсутня
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Аудіовхід: відсутній
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V/1A, PoE
Стандарт захисту: IP66
Діапазон робочих температур: -40...60 °C
Колір: білий
Розміри: 170×90×60 мм
Вага: 350 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | GreenVision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 5 MP |
| Type of shell | Directed |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 20 m |
| Protection | IP66 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.